NK JARUN : NK ŠPANSKO 4:6

NK JARUN – NK ŠPANSKO    4:6

Zagreb, igralište u Jarunu, gledatelja: 150. Glavni sudac: Dadić Toni (Zagreb), Pomoćni suci: Radić Hrvoje (Zagreb), Podrug Vinko (Zagreb), delegat: Klepo Saša (Zagreb)

Strijelci: 0:1 Marković Luka (8') 1:1 Tadić Marko (28') 1:2 Tabaković Marin (32') 1:3 Novokmet Marko (39') 2:3 Konjević Goran (46') 3:3 Ačkar Arijan (64') 3:4 Novokmet Marko (68') 4:4 Herceg Nenad (76') 4:5 Stanić Ante (79')                             4:6 Veneti Vlaho (82')

Nk ŠPANSKO : NK TRNJE 1:0

NK ŠPANSKO – NK TRNJE    1:0

Zagreb, igralište u Španskom, gledatelja: 150. Glavni sudac Slišković Luka (Zagreb), Pomoćni suci: Jakopec Mateo (Zagreb), Milačić Branimir (Zagreb, delegat: Kozlovac Nedjeljko (Jastrebarsko)

Strijelci: 1:0 Novokmet Marko (65')

NK ŠPANSKO - NK ZAGOREC KRAPINA

NK ŠPANSKO – NK ZAGOREC KRAPINA    2:2

Zagreb, igralište u Španskom, gledatelja: 150. Glavni sudac Marinčević Ivan (Velika Gorica), Pomoćni suci: Mužar Dario (Velika Gorica), Jukić Davor (Farkaševac), delegat: Mladinić Arno (Pula)

Strijelci: 1:0 Smrekar Matija (9'), 1:1 Muhek Saša (14'), 2:1 Muhek Saša (48'), 2:2 Smrekar Matija (KU 66')

NK MAKSIMIR - NK ŠPANSKO

NK MAKSIMIR - NK ŠPANSKO 0:1

Zagreb, igralište u Maksimiru, gledatelja: 100. Glavni sudac Jokić Matija (Zagreb), pomoćni suci: Milačić Branimir (Zagreb), Radić Hrvoje (Zagreb), delegat: Kunštek Lidija (Zagreb)

Strijelci: 0:1 Ćurković Ante (72')

Besplatni fizioterapijski pregled

Dragi roditelji,

od ove sezone organiziramo BESPLATNI fizioterapijski pregled kralježnice, stopala i cijelog lokomotornog sustava vaše djece (članova NK Špansko).

Pregledi se provode u svrhu što kvalitetnijeg rada s vašom djecom, praćenja zdravog posturalnog i motoričkog sportskog razvoja te u smjeru prevencije ozljeda i drugih eventualnih problema proizašlih iz eventualnih biomehaničkih anomalija kod djeteta(spuštena stopala, disbalans zdjelice, kifoza, skolioza, X ili O položaj koljena, prekomjerna težina…)

NK ŠPANSKO : NK KURILOVEC

ŠPANSKO - KURILOVEC  1:3

ZAGREB - Igralište u Španskom. Gledalaca: 100. Glavni sudac: Rožman Marin (Rijeka) Pomoćni suci: Perkov Hrvoje (Rijeka) i Bahun Igor (Rijeka). Delegat: Letić Mirko (Kutina).

NK ŠPANSKO - NK ZAGREB

NK ŠPANSKO – NK ZAGREB 2:0

Zagreb, igralište u Španskom, gledatelja: 100. Glavni sudac Kumer Jelena (Breganica), Pomoćni suci: Pejić Ivona (Zagreb), Petravić Maja (Zagreb), delegat: Lukić Luka (Sesvete)

Strijelci: 1:0 Ćurković Ante (47'), 2:0 Štignjedec Josip (61')

NK ŠPANSKO - NK ORIJENT 1919

NK ŠPANSKO - NK ORIJENT 1919 3:3 (0:2)

ZAGREB - Igralište u Španskom. Gledalaca: 160. Glavni sudac: Turčin (Tuhelj) 7,5. Pomoćni suci: Grgurić (Kutina) i Kukurić (Sisak). Delegat: Dukić (Zaprešić).

Strijelci: 0:1 - Tadejević (20), 0:2 - Tadejević (31), 1:2 - Stanić (54), 2:2 - Marković (69), 3:2 - Tabaković (70), 3:3 - Weizer (76) 11

SDUSMilićLunasanMacronVertebra