NK ŠPANSKO - NK ZAGREB

NK ŠPANSKO – NK ZAGREB 2:0

Zagreb, igralište u Španskom, gledatelja: 100. Glavni sudac Kumer Jelena (Breganica), Pomoćni suci: Pejić Ivona (Zagreb), Petravić Maja (Zagreb), delegat: Lukić Luka (Sesvete)

Strijelci: 1:0 Ćurković Ante (47'), 2:0 Štignjedec Josip (61')

NK MAKSIMIR - NK ŠPANSKO

NK MAKSIMIR - NK ŠPANSKO 0:1

Zagreb, igralište u Maksimiru, gledatelja: 100. Glavni sudac Jokić Matija (Zagreb), pomoćni suci: Milačić Branimir (Zagreb), Radić Hrvoje (Zagreb), delegat: Kunštek Lidija (Zagreb)

Strijelci: 0:1 Ćurković Ante (72')

Besplatni fizioterapijski pregled

Dragi roditelji,

od ove sezone organiziramo BESPLATNI fizioterapijski pregled kralježnice, stopala i cijelog lokomotornog sustava vaše djece (članova NK Špansko).

Pregledi se provode u svrhu što kvalitetnijeg rada s vašom djecom, praćenja zdravog posturalnog i motoričkog sportskog razvoja te u smjeru prevencije ozljeda i drugih eventualnih problema proizašlih iz eventualnih biomehaničkih anomalija kod djeteta(spuštena stopala, disbalans zdjelice, kifoza, skolioza, X ili O položaj koljena, prekomjerna težina…)

NK ŠPANSKO - NK ORIJENT 1919

NK ŠPANSKO - NK ORIJENT 1919 3:3 (0:2)

ZAGREB - Igralište u Španskom. Gledalaca: 160. Glavni sudac: Turčin (Tuhelj) 7,5. Pomoćni suci: Grgurić (Kutina) i Kukurić (Sisak). Delegat: Dukić (Zaprešić).

Strijelci: 0:1 - Tadejević (20), 0:2 - Tadejević (31), 1:2 - Stanić (54), 2:2 - Marković (69), 3:2 - Tabaković (70), 3:3 - Weizer (76) 11

Sponzori

• Sponsors 1