Besplatni fizioterapijski pregled

Dragi roditelji,

od ove sezone organiziramo BESPLATNI fizioterapijski pregled kralježnice, stopala i cijelog lokomotornog sustava vaše djece (članova NK Špansko).

Pregledi se provode u svrhu što kvalitetnijeg rada s vašom djecom, praćenja zdravog posturalnog i motoričkog sportskog razvoja te u smjeru prevencije ozljeda i drugih eventualnih problema proizašlih iz eventualnih biomehaničkih anomalija kod djeteta(spuštena stopala, disbalans zdjelice, kifoza, skolioza, X ili O položaj koljena, prekomjerna težina…)

Jednako tako svrha je ovih pregleda djecu educirati i usmjeriti kako da promjene ustaljene obrasce držanja, hoda… te na taj način u što je moguće većoj mjeri spriječiti nastanak raznih bolnih stanja lokomotornog sustava, izazvanih upravo lošom posturom koja utječe na zglobove, ligamente…

Korekcijama posture će, osim prevencije bolnih stanja u sadašnjim i narednim godinama, unaprijediti i svoje sportske performanse te će tako i njihove sposobnosti bolje doći do izražaja.

Pregledi su besplatni i OBAVEZNI, a obavlja ih fizioterapeut  NK Špansko,  Patricija Šimić u svojoj ordinaciji "Vertebra fizio" na adresi Samoborska cesta 97.
(facebook  stranica – Studio za fizikalnu terapiju Vertebra)

Patricija Šimić fizioterapeut je sa dvadeset i šest godina iskustva rada u prevenciji i fizikalnoj terapiji, a posljednjih petnaest godina bavi se radom sa mladim sportašima :

• deset godina fizioterapeut kadetske i juniorske muške rukometne reprezentacije (izbornici Silvio Ivandija, Slavko Goluža, Luka Panza)
  • deset godina fizioterapeut u NK Vrapče, RK Maksimir Pastela (tri godine)
  • osobni fizioterapeut najboljeg hrvatskog i jednog od najboljih svjetskih taekwondo borca u superteškoj kategoriji,Vedrana Goleca
  • edukator i predavač na stručnim seminarima – Seminar rukometnih trenera Umag 2015., Simpozij "Djeca u sportu" te predavač na brojnim seminarima za sportske trenere koji rade sa mlađim dobnim uzrastima

Više informacija o Vertebra fizio možete naći na:
www.vertebrafizio.com

Facebook: studio za fizikalnu terapiju Vertebra

Također vas pozivamo da se priključite facebook grupi "Djeca u sportu-roditelji djece sportaša…" i dodatno se putem tamo postavljenih posteva informirate o radu sa djecom sportašima.

Za NK Špansko pregledi se obavljaju od 4.4. do 29.4.2019.

U tom terminu nazovite na broj 095/ 58 82 535 ili na 01/ 6296 256 kako biste dobili svoj termin za pregled djeteta.

Kod pregleda je OBAVEZNO prisustvo barem jednog roditelja za sve igrače mlađe od 18 godina.

SDUSMilićLunasanMacronVertebra