O školi nogometa

Nogometni klub "Špansko" Zagreb, Klub je sa 60-godišnjom (osnovan 1958.) športskom tradicijom. Osnovna djelatnost škole nogometa je rad sa mlađim dobnim skupinama nogometaša, reprodukcija i edukacija djece u cilju odgoja i obrazovanja  te stvaranja potencijalnih kandidata za seniorsku momčad.

Cilj nam je da  privučemo što veći broj, uglavnom osnovno-školske djece, kako bi ih uključili u nogometnu školu Kluba i na taj način pospješili njihove tjelesne sposobnosti "U zdravom tijelu zdrav duh".

Osim nogometne škole provodimo društveno odgojnu edukaciju i socijalizaciju djece koji trebeju postati pozitivni činioci društva te novi propangatori sporta i našega kluba.

Radimo i na pedagoškom usavršavanju naših trenera, kako bi ovaj Klub bio glavno mjesto socijalizacije naše djece u ozbiljne i odgovorne ljude koji će jednog  dana  biti nosioci razvoja našega Grada.

Klub svojim djelovanjem gaji izuzetno prijateljstvo svih generacija Zagrepčana i prijatelja ovog Grada, te propagira, provodi i organizira nogometni šport.

Sponzori

• Sponsors 1