Obavijest roditeljima, igračima i prijateljima NK Špansko

Poštovani članovi i roditelji,
Kao što smo Vas nekoliko puta obavijestili u našem klubu pri kraju je prijelazni period u kojem prelazimo sa gotovinskog plaćanja osobno kod trenera na plaćanje na žiro račun NK Špansko.
Molimo da se mjesečne članarine za treniranje od 01.08.2017 plaćaju na žiro račun NK Špansko putem internet bankarstva ili uplatnica u platnim instutucijama (banke, FINA, Hrvatska Pošta, ...), sve u cilju bržeg knjiženja vaših uplata, odnosno kako bi se treneri mogli više posvetiti treningu i djeci. Niže je prikazan ispisan primjer opće uplatnice (pošta).
Molimo Vas da na mail podaci.nkspansko@gmail.com dostavite za svoju djecu OIB i ažuriranu mail adresu kako bi se mogli naši podaci pravilno popuniti i ažurirati.
Isto tako Vas molimo da što prije podmirite sa dugovanja sa lipnjom, a srpanj i kolovoz dalje redovito kako piše u pravilniku....srpanj se treba platiti do 20.07, a kolovoz do 20.08 itd, a za roditelje koji nisu sigurni u stanje duga isto mogu zatražiti na mail adresu podaci.nkspansko@gmail.com
Pravilnik NK Špansko

Sportski pozdrav