YT Avenue - шаблон joomla Авто

14. međunarodni turnir Darko Tironi Raspored i rezultati po grupama

GRUPA A

Rank Teams Played Won Lost Drawn Diff GD Points
1 NK Karlovac 3 2 0 1 6 - 1 5 7
2 HNK Hajduk 3 2 1 0 5 - 2 3 6
3 NK Špansko 3 1 1 1 4 - 3 1 4
4 NK Šparta Elektra 3 0 3 0 0 - 9 -9 0

GRUPA B

Rank Teams Played Won Lost Drawn Diff GD Points
1 FK Željezničar 3 2 0 1 5 - 1 4 7
2 OŠ Dinamo 3 2 1 0 4 - 3 1 6
3 NK Zagreb 3 0 1 2 2 - 3 -1 2
4 HNK Gorica 3 0 2 1 0 - 4 -4 1

GRUPA C

Rank Teams Played Won Lost Drawn Diff GD Points
1 Nk Lokomotiva 3 3 0 0 13 - 1 12 9
2 NK Dubrava Tim Kabel 3 2 1 0 8 - 3 5 6
3 1. Gol Kostrena 3 1 2 0 9 - 5 4 3
4 NK Stupnik 3 0 3 0 1 - 22 -21 0

GRUPA D

Rank Teams Played Won Lost Drawn Diff GD Points
1 NK Sesvete 3 2 0 1 14 - 2 12 7
2 NK Ponikve 3 2 0 1 8 - 1 7 7
3 NK Vrapče 3 1 2 0 5 - 10 -5 3
4 NK Neretva 3 0 3 0 3 - 17 -14 0

GRUPA E

Rank Teams Played Won Lost Drawn Diff GD Points
1 RNK Split 3 3 0 0 5 - 1 4 9
2 NK Ilovac 3 1 1 1 2 - 1 1 4
3 NK Inter 3 0 1 2 1 - 3 -2 2
4 NK Trnje 3 0 2 1 2 - 5 -3 1

GRUPA F

Rank Teams Played Won Lost Drawn Diff GD Points
1 FK Vojvodina 3 3 0 0 24 - 0 24 9
2 NK Kustošija 3 2 1 0 10 - 5 5 6
3 NK Ponikve 2 3 1 2 0 4 - 10 -6 3
4 NK Špansko 2 3 0 3 0 0 - 23 -23 0

GRUPA G

Rank Teams Played Won Lost Drawn Diff GD Points
1 NK Lučko 3 2 0 1 5 - 1 4 7
2 Akademija (KB) 3 2 1 0 5 - 2 3 6
3 NK Bistra 3 0 1 2 1 - 4 -3 2
4 NK Istra 1862 3 0 2 1 3 - 7 -4 1

GRUPA H

Rank Teams Played Won Lost Drawn Diff GD Points
1 NK Hrvatski Dragovoljac 3 2 0 1 9 - 1 8 7
2 NK Maribor 3 2 0 1 8 - 1 7 7
3 NK Bubamara 3 1 2 0 3 - 9 -6 3
4 NK Sokol (VL) 3 0 3 0 0 - 9 -9 0

GRUPA I

Rank Teams Played Won Lost Drawn Diff GD Points
1 HNK Rijeka 3 2 1 0 4 - 1 3 6
2 NK Rudeš 2 3 2 1 0 4 - 1 3 6
3 NK Uljanik 3 2 1 0 4 - 1 3 6
4 NK Jedinstvo Bihać 3 0 3 0 0 - 9 -9 0

GRUPA J

Rank Teams Played Won Lost Drawn Diff GD Points
1 NK Osijek 3 3 0 0 16 - 0 16 9
2 FK Rudar (P) 3 2 1 0 6 - 8 -2 6
3 NK Jarun 3 1 2 0 4 - 9 -5 3
4 NK Bjelovar 3 0 3 0 0 - 9 -9 0

GRUPA K

Rank Teams Played Won Lost Drawn Diff GD Points
1 FK Sarajevo 3 3 0 0 7 - 1 6 9
2 HNK Cibalia 3 1 1 1 3 - 3 0 4
3 NK Naftaš 3 0 1 2 2 - 6 -4 2
4 NK Zamet 3 0 2 1 1 - 3 -2 1

GRUPA L

Rank Teams Played Won Lost Drawn Diff GD Points
1 GNK Dinamo 3 2 0 1 13 - 2 11 7
2 NK HAŠK 3 2 1 0 9 - 3 6 6
3 NK Rudeš 3 1 1 1 7 - 5 2 4
4 NK Trešnjevka 3 0 3 0 0 - 19 -19 0