7. KOLO 3. HNL I BOD U GOSTIMA PROTIV BISTRE

NK BISTRA – NK ŠPANSKO    1:1

Bistra, igralište ŠRC Bistra, gledatelja: 300. Glavni sudac: Meglić Filip (Krapinske Toplice), Pomoćni suci: Gamilec Alen (Krapina), Bedeniković Nikola (Zabok), delegat: Lukac Tomislav (Zagreb)

Strijelci: 1:0 Marić Niko (28') 1:1 Pavlic Antonio (47')

6. KOLO 3. HNL ŠPANSKO UZELO TRI BODA KOD KUĆE PROTIV TRNJA

NK ŠPANSKO – NK TRNJE    2:1

Zagreb, igralište ŠRC Špansko, gledatelja: 100. Glavni sudac: Fišić Filip (Zagreb), Pomoćni suci: Radić Hrvoje (Zagreb), Bilić Zlatan (Zagreb), delegat: Džajkić Ante (Sesvete)

Strijelci: 1:0 Pavlic Antonio (15') 1:1 Rilov Dominik (71' KU) 2:1 Ćurković Ante (74' KU)

5. KOLO 3. HNL I BOD U GOSTIMA KOD JARUNA

NK JARUN – NK ŠPANSKO    1:1

Zagreb, igralište ŠRC Jarun, gledatelja: 150. Glavni sudac: Jurešić Vlatko (Zagreb), Pomoćni suci: Kupres Dejan (Samobor), Mužar Dario (Velika Gorica), delegat: Klepo Saša (Zagreb)

Strijelci: 1:0 Saez Juan Manuel (KU 54') 1:1 Darojković Karlo (76')

HRVATSKA NOGOMETNA REPREZENTACIJA U20 NA NK ŠPANSKOM

Iznimna nam je čast ugostiti Hrvatsku nogometnu reprezentaciju U20, pod vodstvom Ognjena Vukojevića, te stručnog stožera reprezentacije, koja će trenirati na terenima Nk Španskog 02.09.2019. i 03.09.2019.

Iznad svih, Špansko!

1. KOLO 3. HNL SREDIŠTE I PORAZ OD NK VINOGRADARA

NK VINOGRADAR – NK ŠPANSKO    2:0

Jastrebarsko, igralište Mladina, gledatelja: 200. Glavni sudac: Petrunić Marko (Zagradci), Pomoćni suci: Novosel Stjepan (Kamanje), Delač Adriano (Karlovac), delegat: Crnojević Mladen (Novska)

Strijelci: 1:0 Prijić (07' KU) 2:0 Prijić (61' KU)

Nk ŠPANSKO : NK TRNJE 1:0

NK ŠPANSKO – NK TRNJE    1:0

Zagreb, igralište u Španskom, gledatelja: 150. Glavni sudac Slišković Luka (Zagreb), Pomoćni suci: Jakopec Mateo (Zagreb), Milačić Branimir (Zagreb, delegat: Kozlovac Nedjeljko (Jastrebarsko)

Strijelci: 1:0 Novokmet Marko (65')

NK ŠPANSKO - NK ZAGOREC KRAPINA

NK ŠPANSKO – NK ZAGOREC KRAPINA    2:2

Zagreb, igralište u Španskom, gledatelja: 150. Glavni sudac Marinčević Ivan (Velika Gorica), Pomoćni suci: Mužar Dario (Velika Gorica), Jukić Davor (Farkaševac), delegat: Mladinić Arno (Pula)

Strijelci: 1:0 Smrekar Matija (9'), 1:1 Muhek Saša (14'), 2:1 Muhek Saša (48'), 2:2 Smrekar Matija (KU 66')

NK MAKSIMIR - NK ŠPANSKO

NK MAKSIMIR - NK ŠPANSKO 0:1

Zagreb, igralište u Maksimiru, gledatelja: 100. Glavni sudac Jokić Matija (Zagreb), pomoćni suci: Milačić Branimir (Zagreb), Radić Hrvoje (Zagreb), delegat: Kunštek Lidija (Zagreb)

Strijelci: 0:1 Ćurković Ante (72')

Besplatni fizioterapijski pregled

Dragi roditelji,

od ove sezone organiziramo BESPLATNI fizioterapijski pregled kralježnice, stopala i cijelog lokomotornog sustava vaše djece (članova NK Špansko).

Pregledi se provode u svrhu što kvalitetnijeg rada s vašom djecom, praćenja zdravog posturalnog i motoričkog sportskog razvoja te u smjeru prevencije ozljeda i drugih eventualnih problema proizašlih iz eventualnih biomehaničkih anomalija kod djeteta(spuštena stopala, disbalans zdjelice, kifoza, skolioza, X ili O položaj koljena, prekomjerna težina…)

3. KOLO 3. HNL I PORAZ OD NK ZAGORCA

NK ZAGOREC – NK ŠPANSKO    2:1

Krapina, igralište ŠRC Podgora, gledatelja: 200. Glavni sudac: Stanić Mario (Dugo Selo), Pomoćni suci: Kupres Dejan (Samobor), Šarić Jurica (Dugo Selo), delegat: Džajkić Ante (Sesvete)

Strijelci: 1:0 Pavlic Antonio (03') 1:1 Mlinarić Marko (42') 2:1 Hoič Matej (64')

2. KOLO 3. HNL I PODJELA BODOVA SA NK VRAPČE

NK ŠPANSKO – NK VRAPČE    1:1

Zagreb, igralište SRC Špansko, gledatelja: 150. Glavni sudac: Landeka Zvonimir (Velika Gorica), Pomoćni suci: Kamenarić Nikola (Sveti Ivan Zelina), Aščić Dario (Velika Gorica), delegat: Šarčević Željko (Zagreb)

Strijelci: 1:0 Ćibarić Mario (07') 1:1 Saez Juan Manuel (67')

Početak priprema seniora za sezonu 2019/2020

Okupljanje i početak seniorskih priprema, pod vodstvom trenera gosp. Zorana Vukelića, zakazano je za 10.07.2019. (srijeda), u 1800 sati, na terenima Nk Špansko.

Novome treneru i svim našim igračima želimo puno uspjeha u nadolazećoj sezoni.

Iznad svih, Špansko!

NK JARUN : NK ŠPANSKO 4:6

NK JARUN – NK ŠPANSKO    4:6

Zagreb, igralište u Jarunu, gledatelja: 150. Glavni sudac: Dadić Toni (Zagreb), Pomoćni suci: Radić Hrvoje (Zagreb), Podrug Vinko (Zagreb), delegat: Klepo Saša (Zagreb)

Strijelci: 0:1 Marković Luka (8') 1:1 Tadić Marko (28') 1:2 Tabaković Marin (32') 1:3 Novokmet Marko (39') 2:3 Konjević Goran (46') 3:3 Ačkar Arijan (64') 3:4 Novokmet Marko (68') 4:4 Herceg Nenad (76') 4:5 Stanić Ante (79')                             4:6 Veneti Vlaho (82')

NK ŠPANSKO : NK KURILOVEC

ŠPANSKO - KURILOVEC  1:3

ZAGREB - Igralište u Španskom. Gledalaca: 100. Glavni sudac: Rožman Marin (Rijeka) Pomoćni suci: Perkov Hrvoje (Rijeka) i Bahun Igor (Rijeka). Delegat: Letić Mirko (Kutina).

NK ŠPANSKO - NK ZAGREB

NK ŠPANSKO – NK ZAGREB 2:0

Zagreb, igralište u Španskom, gledatelja: 100. Glavni sudac Kumer Jelena (Breganica), Pomoćni suci: Pejić Ivona (Zagreb), Petravić Maja (Zagreb), delegat: Lukić Luka (Sesvete)

Strijelci: 1:0 Ćurković Ante (47'), 2:0 Štignjedec Josip (61')

NK ŠPANSKO - NK ORIJENT 1919

NK ŠPANSKO - NK ORIJENT 1919 3:3 (0:2)

ZAGREB - Igralište u Španskom. Gledalaca: 160. Glavni sudac: Turčin (Tuhelj) 7,5. Pomoćni suci: Grgurić (Kutina) i Kukurić (Sisak). Delegat: Dukić (Zaprešić).

Strijelci: 0:1 - Tadejević (20), 0:2 - Tadejević (31), 1:2 - Stanić (54), 2:2 - Marković (69), 3:2 - Tabaković (70), 3:3 - Weizer (76) 11

SDUSMilićLunasanMacronVertebra