Nogometni klub

Špansko - Zagreb

7. KOLO 3. HNL I BOD U GOSTIMA PROTIV BISTRE

NK BISTRA – NK ŠPANSKO    1:1

Bistra, igralište ŠRC Bistra, gledatelja: 300. Glavni sudac: Meglić Filip (Krapinske Toplice), Pomoćni suci: Gamilec Alen (Krapina), Bedeniković Nikola (Zabok), delegat: Lukac Tomislav (Zagreb)

Strijelci: 1:0 Marić Niko (28') 1:1 Pavlic Antonio (47')

Špansko: Lukić Bruno (V), Samodol Bartol, Miloš Stipe, Maletić Marko Luka, Ištuk Josip, Guliš Zvonimir, Pavlic Antonio (od 62' Ćurković Ante), Tabaković Marin, Al Tharwan Ivan, Ivezić Roko (od 55' Lagundžić Ivan) Saez Juan Manuel (od 67' Gale Mate)

Pričuvni igrači: Back Tyler Bishop (V), Lovrić Ivan, Liu Tianyang, Radoš Petar

BISTRA: Đurđek Nikola (V), Jakopić Andrija, Makarun Tomislav, Ištuk Ilija, Marić Niko, Nikpalj Emanuel, Hanžek Tomislav, Kukec Tomislav, Grozdek Antun, Šturlan Filip, Šinko Mihael

Prekrasna nedjelja i ljubazni domaćini donijeli su zanimljivu utakmicu 7. kola 3. HNL između Nk Bistre i Nk Španskog.

U prvom dijelu utakmice već u 5. minuti Pavlic ima prigodu dovesti Špansko u vodstvo, međutim naprotiv u 28' minuti domaćin dolazi u vodstvo zgoditkom Marić Nike, u 47' minuti ponovno Pavlic ovaj puta glavom pogađa prečku protivničkog gola, lopta se odbija do Ištuka koji također puca ali ne ulazi u protivničku mrežu, već se odbija ponovno do Pavlica koji na koncu postiže zgoditak za izjednačenje. U nastavku, do kraja utakmice Špansko dominantno, uz nekoliko možemo reći "zicera" koje ne uspijevamo realizirati.

Uz osvojen vrijedan bod u gostima okrećemo se idućem protivniku, Nk Mladosti iz Petrinje, kod kojih gostujemo 12.10.2019. u 15:30 sati.