Novi voditelj škole nogometa Nk Špansko

Gosp. Ivica Marjanović, novi je voditelj škole nogometa Nk Špansko,

Rođen je u Zagrebu 03.07.1969., nogometom se počeo baviti sa 11 godina, u NK Rudeš, gdje je 2006. i završio igračku karijeru.

Nogometni klubovi u kojima je igrao kronološkim redom su, Nk Rudeš, Nk Zagreb, Nk Inter Zaprešić (u vrijeme osvajanja neslužbenog prvenstva ‘91 i Kupa Hrvatske), posudba u Nk Špansko pola godine, Nk Trešnjevka, Nk Sesvete, Nk Ponikve, sve II liga i 1998. Nk Slaven Belupo I liga.

Nakon teške ozljede koljena 1999. godine, vraća se u NK Rudeš te počinje njegova trenerska karijera.

Diplomirao je na Višoj trenerskoj KIF-a u Zagrebu 2001.

NK Rudeš je 1999. godine zatekao sa 40 registriranih igrača u mlađim dobnim kategorijama i seniore u 1 ZNS-ligi.

1. postaje profesionalni trener preko ZNS-a, a 2016. juniori NK Rudeš pod njegovim vodstvom ulaze u 1 HNL.

Nakon dvadeset godina rada i bogate igračke karijere prihvaća izazov i poziv Nk špansko da u istom bude voditelj škole nogometa te nam pomogne da našu školu nogometa učini još boljom.

Gosp. Ivici želimo dobrodošlicu i puno uspjeha u njegovom budućem radu u Nk Špansko.

Iznad svih, Špansko!

SDUSMilićLunasanMacronVertebra